Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Michael Chaves | ||
Candice Mechaly
(reżyser drugiej ekipy) (ponownie nakręcone ujęcia)
|
||
Dylan Talleux
(asystent)
|
||
Carole Schmidlin Blanchard
(asystent)
|
||
Frederic Dagmey
(asystent)
|
||
Jérémy Debord
(asystent)
|
||
Manon Grach
(asystent)
|
||
Tanya Larcinese
(asystent)
|
||
Melvin Nkosi
(asystent)
|
||
Tess Tracy
(asystent)
|
||
Guilhem Malgoire
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Akela Cooper
(również) (historia)
|
||
Ian Goldberg |
7,0
|
|
Richard Naing |
7,0
|
|
James Wan
(postacie)
|
7,2
|
|
Gary Dauberman
(postacie)
|
||
Stephanie Le Jamtel
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Peter Safran
producent
|
||
James Wan
producent
|
7,2
|
|
Richard Brener
producent wykonawczy
|
||
Michael Clear
producent wykonawczy
|
||
Dave Neustadter
producent wykonawczy
|
||
Gary Dauberman
producent wykonawczy
|
||
Victoria Palmeri
producent wykonawczy
|
||
Michael Polaire
producent wykonawczy
|
||
Judson Scott
producent wykonawczy
|
||
Tricia Miles
współproducent
|
||
Maggie Herndon
postproducent (asystent)
|
||
John Bernard
kierownik produkcji
|
||
Michael Polaire
kierownik produkcji
|
||
Arnaud Kaiser
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Maxime Couteret
kierownik produkcji (drugi) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Felix Armand
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Marine Frechon
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Camille Sanchez
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jérémie Stachow
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Hayley Vangäart
nadzorca postprodukcji
|
||
Michèle Maurer
koordynator postprodukcji
|
||
Aurélie Laffite
koordynator produkcji
|
||
Charlotte Nguyen
koordynator produkcji (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Nicolas Avrand
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Taissa Farmiga
Irene
|
6,4
|
|
Jonas Bloquet
Maurice
|
||
Storm Reid
Debra
|
5,7
|
|
Anna Popplewell
Kate
|
7,0
|
|
Bonnie Aarons
Demoniczna zakonnica
|
||
Katelyn Rose Downey
Sophie
|
||
Suzanne Bertish
Madame Laurent
|
||
Léontine d'Oncieu
Simone
|
||
Anouk Darwin Homewood
Celeste
|
||
Peter Hudson
Ojciec Ridley
|
||
Tamar Baruch
Siostra Amara
|
||
Natalia Safran
Siostra Chloe
|
||
Maxime Elias-Menet
Jacques
|
||
Pascal Aubert
Ojciec Noiret
|
||
Alexandra Gentil
Siostra Astrid
|
||
Florence Mestais
Sobowtór demonicznej zakonnicy
|
||
Margaux Borel
Sobowtór demonicznej zakonnicy
|
||
Viviana Moin
Siostra Maria
|
||
Renata Palminiello
Siostra Pia
|
||
Fulvia Patrizia Olivieri
Przeorysza
|
||
Camille Amiel
Julie
|
||
Margot Morris
Aurelie
|
||
Gaël Raes
Cedric
|
||
Sarah Pachoud
Emily
|
||
Lieve Carchon
Siostra Concetta
|
||
David Horovitch
Kard. Conroy
|
||
Paul Spera
Diakon Scott
|
||
Kate Colebrook
Matka Irene / Św. Łucja
|
||
Margot Bernazzi
Młoda Irene
|
||
Grégory Di Meglio
Recepcjonista hotelowy
|
||
Delcho Koprivshki
Ethan Rome
|
||
Philippe Josserand
Lekarz
|
||
Aaron-Jon North
Demoniczna koza
|
||
Andrew Morgado
Demoniczny głos (głos)
|
||
Patrick Wilson
Ed Warren
|
7,7
|
|
Vera Farmiga
Lorraine Warren
|
7,5
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Tristan Nyby
(kierownik zdjęć)
|
||
Hugues Espinasse
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Sylvain Bardoux
(główna pomoc techniczna)
|
||
Michel Strasser
(główna pomoc techniczna)
|
||
François Perrault-Alix
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Laurent Schepman
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Guillaume Mondin
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Josue Daniel Acuña
(pomoc techniczna)
|
||
Tau Barut
(pomoc techniczna)
|
||
Brayan Cadoret
(pomoc techniczna)
|
||
Eric Larsen
(pomoc techniczna)
|
||
Strasser Matteo
(pomoc techniczna)
|
||
Eric Monin
(pomoc techniczna)
|
||
Matteo Nira Mancini
(pomoc techniczna)
|
||
Jérôme Tanguy
(pomoc techniczna)
|
||
Laurent Usse
(pomoc techniczna)
|
||
Clara Chanu
(pomoc techniczna) (ponownie nakręcone ujęcia)
|
||
Benjamin Chaude-Woodman
(pomoc techniczna) (ponownie nakręcone ujęcia)
|
||
Lily Grizard
(pomoc techniczna) (ponownie nakręcone ujęcia)
|
||
Jean-Charles Etien
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Baptiste Marnière
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Loris Witwicki
(pomoc techniczna) (ponownie nakręcone ujęcia) (druga ekipa)
|
||
Morgane Salmon
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Marco Beltrami | ||
Brandon Roberts
(muzyka dodatkowa)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Agnes Beziers | ||
Michèle Pezzin
(asystent)
|
||
Céline Sathal
(asystent)
|
||
Tara Mahé
(garderoba)
|
||
Isabelle Diebold
(garderoba) (asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Gregory Plotkin |
7,0
|
|
Doobie White
(dodatkowy)
|
||
Angelique Perez
(producent digital intermediate)
|
||
Alastor Arnold
(digital intermediate)
|
||
Alex Sanchez
(digital intermediate)
|
||
Zaïm Derraz
(asystent)
|
||
Darren Hallihan
(asystent)
|
||
Magali Magnan
(asystent)
|
||
Ricki Reisner
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Amy Ewen
koordynator orkiestry
|
||
Mark Graham
dyrygent
|
||
Jonathan Beard
aranżer
|
||
Rossano Galante
aranżer
|
||
Edward Trybek
aranżer
|
||
Henri Wilkinson
aranżer
|
||
Sean Barrett
aranżer (asystent)
|
||
Benjamin Hoff
aranżer (asystent)
|
||
Jaimee Jimin Park
aranżer (asystent)
|
||
Jamie Thierman
aranżer (asystent)
|
||
Grace Davidson
wokalista
|
||
Steve Trowell
wokalista
|
||
Tim Wheeler
wykonawca muzyki (skrzypce / gitara)
|
||
Richard Bissill
wykonawca muzyki (waltornia)
|
||
Charlotte Hatherley
wykonawca muzyki (skrzypce)
|
||
Clifton Harrison
wykonawca muzyki (altówka)
|
||
David Arch
wykonawca muzyki (fortepian)
|
||
Laurence Ungless
wykonawca muzyki (kontrabas)
|
||
Mark Hamilton
wykonawca muzyki (bas)
|
||
Tali Rubinstein
wykonawca muzyki
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Eleanor Sabaduquia
projektant makijażu
|
||
Flore Masson
projektant makijażu
|
||
Frédéric Lainé
efekty specjalne makijażu
|
||
Aimée Blot
efekty specjalne makijażu
|
||
Camille Bouvet
efekty specjalne makijażu
|
||
Guillaume Castagné
efekty specjalne makijażu
|
||
Céline Llerena
efekty specjalne makijażu
|
||
Lola Hequily
efekty specjalne makijażu
|
||
Laetitia Hillion
efekty specjalne makijażu
|
||
Milan Jancic
efekty specjalne makijażu
|
||
Samuel Misslen
efekty specjalne makijażu
|
||
Sarah Pariset
efekty specjalne makijażu
|
||
Tiphany Wiernasz
efekty specjalne makijażu
|
||
Clément Wintz
efekty specjalne makijażu
|
||
Amelie Grossier
główny charakteryzator
|
||
Suzel Jouguet
charakteryzator
|
||
Karine Genet
charakteryzator
|
||
Karine Avezard
charakteryzator
|
||
Emilie Bourdet
charakteryzator
|
||
Marie Brazier
charakteryzator
|
||
Isabelle Buriasco
charakteryzator
|
||
Turid Follvik
charakteryzator
|
||
Eloïse Ganem
charakteryzator
|
||
Lisa Keuchguerian
charakteryzator
|
||
Johanna Lattard
charakteryzator
|
||
Lea Marin
charakteryzator
|
||
Angélique Moggia
charakteryzator
|
||
Mélanie Rathelot
charakteryzator
|
||
Valérie Tranier
charakteryzator
|
||
Kay Philips
nadzorca stylizacji
|
||
Veronique Bosle
główny stylista
|
||
Audrey Tavares
fryzjer
|
||
Corinne Texier
fryzjer
|
||
Antoine Amador
fryzjer
|
||
Edna dos Santos Pires Lopes
fryzjer
|
||
Armande Monteiro
fryzjer
|
||
Richard Letailleur
fryzjer
|
||
Lucie Olive
fryzjer
|
||
Héloïse Peyre
fryzjer
|
||
Karine Sachot
fryzjer
|
||
Megan Sassano
fryzjer
|
||
Melisa Klein
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Stéphane Cressend
scenograf
|
||
Alexis McKenzie Main
dyrektor artystyczny
|
||
Chouchane Bakirel
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Anne-Sophie Delaunay
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Mathis Gallet
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Victoria Poirier
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Simon Witte
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Emmanuel Delis
dekorator wnętrz
|
||
Clémence Hamel
dekorator wnętrz
|
||
Stephanie Angrand
projektant wnętrz (asystent)
|
||
Frank Forte
scenopis obrazkowy
|
||
Jannick Guillou
projektant graficzny
|
||
Clément Jolivet
projektant graficzny
|
||
Mark Schons
grafik koncepcyjny
|
||
Mathias Canard
koordynator konstrukcji
|
||
Steph Guerreau
koordynator konstrukcji
|
||
Samir Moundy
konstruktor dekoracji
|
||
Loris Buonomano
konstruktor dekoracji
|
||
Alexis Imbert
główny rekwizytor (rezerwowy)
|
||
Francois Poublan
rekwizytor (rezerwowy)
|
||
Thomas Laporte
rekwizytor (asystent) (rezerwowy)
|
||
Véronique Lorne
rzeźbiarz
|
||
Nicolo Giacomin
malarz
|
||
Leslie Martinelli
malarz
|
||
Valérie Vernier Ricordeau
malarz
|
||
Louise Collignon
malarz (rezerwowy)
|
||
Yvan Hart
tynkarz
|
||
Yannick Heuveline
stolarz
|
||
Clément Langelin
stolarz
|
||
Nicolas Brechat
stolarz (rezerwowy)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Jason W. Jennings
projektant dźwięku
|
||
Jason W. Jennings
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Zach Pino
montaż efektów dźwiękowych
|
||
John Marquis
mikser ponownego nagrania
|
||
Julian Slater
mikser ponownego nagrania
|
||
David V. Butler
nadzorujący montaż dialogów
|
||
Polly McKinnon
montaż dialogów
|
||
John Barrett
inżynieria nagrań muzycznych
|
||
Jill Defiel
technik miksu
|
||
Paul Pirola
nadzorca imitacji
|
7,0
|
|
Sam Rogers
imitator dźwięku
|
||
Chris Campagna
montaż imitacji
|
||
Ryan Squires
mikser imitacji
|
||
David V. Butler
montaż postsynchronu
|
||
Jason Oliver
mikser postsynchronu
|
||
Ian Broucek
nadzorca muzyki
|
||
Angela Claverie
montaż muzyki
|
||
Louie Schultz
montaż muzyki
|
||
Linda Yeaney
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Lou Jullien
dźwięk (asystent)
|
||
Erwan Kerzanet
mikser
|
||
Santiago Paul
mikser (dodatkowy)
|
||
Marco Peron
mikrofoniarz
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Jean-Christophe Magnaud
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Rose Wicksteed
dobór obsady
|
||
Aurélie Avram
dobór obsady (Francja)
|
||
Katie Lanham
dobór obsady (asystent)
|
||
Lainey Lipson
dobór obsady (asystent)
|
||
Josie Kemp
dobór obsady (asystent)
|
||
Caroline Wormser
dobór obsady (asystent) (Francja)
|
||
Sophie Kingston-Smith
dodatkowy dobór obsady
|
||
Anne Fremiot
dodatkowy dobór obsady
|
||
Etienne Beck
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Peggy Quetglas
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Cassandra Reisinho
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Susan Boyajian
dobór głosu
|
||
David Piechaczek
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Mathilde Bouvard
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Thomas Philip
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Axel Sorensen
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Sébastien Fouassier
koordynator kaskaderów
|
||
Astou Vedel
kaskader dublujący: Bonnie Aarons
|
||
Dimitri Besicovitch
kaskader dublujący
|
||
Jorian Ponomareff
kierowca kaskader
|
||
Jeanne Allard
kaskader
|
||
Andy Deschamps
kaskader
|
||
Jennifer Hauguel
kaskader
|
||
Gaëtan Caillot
kaskader
|
||
Benjamin Colussi
kaskader
|
||
Melodie Raymond Dejoie
kaskader
|
||
Frédéric Houivet
kaskader
|
||
Alice Naigeon
kaskader
|
||
Ionescu Roberta
kaskader
|
||
Léo Yampolsky
układacz
|
||
Laurent Coin
układacz
|
||
Scott Cross
kolorysta
|
||
Michel Bouquerel
oświetlenie
|
||
Brice Bailly
elektryk
|
||
Alexandre Monteau
operator kamery
|
Pozostałe
Proszę czekać…